درباره ما

quran

پیام مهر عدالت

مجموعه انتشارات پیام مهرعدالت با بیش از یک دهه تجربه در کنار شماست. بنده علی اصغر حسینیان، مدیر مجموعه انتشارات پیام مهرعدالت با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری، در امر توزیع کتب نفیس بسته های کادویی و کتب رنگی فعالیت داشته و تا حدود زیادی در این مورد نمایندگان را راضی نگه داشته ام.
تیم انتشاراتی ما سعی کرده تا درحد توان ناشرین قوی در حوزه خود را دور هم جمع کند تا بتواند درخواست های مشتریان را به خوبی تامین کند و باعث شود تمام افرادی که دنبال محصول نفیس فرهنگی هستند برای تهیه کتب و هدایا مجموعه ما را انتخاب کنند. ما بابت این موضوع به خود می بالیم و خداوند را شاکر هستیم.

0 +
قرآن نفیس
0 +
کتب ادبی
0 +
کتب مذهبی
0 +
کودکان
تغفب

آنچه در سال‌های اخیر باعث استقبال بیشتر علاقمندان گردید و انرژی مضاعف به عوامل اجرایی این مجموعه بخشیده، استقبال ایشان از نوآوری‌های بوجود آمده در این حوزه بود که از برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به ارائه ترجمه کتاب رکوردهای جهانی گینس همانند نسخه اصلی در سال‌های (۲۰۰۵، ۲۰۰۹، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳) که در ایران انحصاراً توسط این نشر انجام گریده، همچنین تولید متنوع قرآن و کتب ادبی به صورت نفیس با کاغذ معطر و صحافی نفیس در شمارگان و تنوع قطع بالا می‌باشد که در این زمینه بیشترین حجم تولید را در کشور دارا می‌باشد و اکنون برای اولین بار در کشور اقدام به تولید کتب نفیس همراه با قلم‌های هوشمند نموده، که در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

در پایان باز هم لازم می‌دانیم ضمن سپاسگزاری مجدد از سال‌ها حمایت مادی و معنوی علاقمندان و خوانندگان گرامی، آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و انتقادات شما بزرگواران اعلام ‌داریم.

درباره پیام مهر عدالت

hossainyan 1

بايد ميان جـوانان و قـرآن ، انس و الفت بيشتري برقرار كرد؛ به گونه اي كه قرآن و نماز ، جزو كارهاي روزانه قرار گيرد و مردم آنقدر به خواندن قرآن خو بگيرند تا ذهن و انديشه و جهان بيني شان قرآنـي شـود.

در این راستا گروه محصولات فرهنگی قرآنی پیام مهر عدالت با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و تشکیل اتاق فکر فرهنگی و با پشتیبانی مستقیم انتشارات پیـام عدالت ، به عنوان یکی از مراکز عمده ی فروش قلم هوشمند قرآنی ، کتب نفیس و معطر و سایر محصولات قرآنی به منظور سهولت در امر تهیه و توزیع و حذف واسطه ها ، آماده خدمت به هموطنان گرامی بوده و افتخار آن را دارد که اینگونه محصولات را با حداقل قیمت در اختیار علاقمندان قرار دهد.

aghajani 1
pic all


همچنین انتشارات پیام مهر عدالت ، با چندین سال تجربه در امر تولید و پخش انواع کتب نفیس و معطر ، قرآن و مفاتیح های رنگی ، قلم قرآنی و بسته های فرهنگی با بهره گیری از طرح های ویژه همواره در صدد تامین خواسته های مشترکین خود بوده و در این امر پیشگام است .

علاوه بر کتب نفیس پیام عدالت و کتب نفیس هلیا ، کلیه کتب رنگی انتشارات هادی مجد امام رضا و سایر ناشرین ( کتب کودک  و… ) توسط این مرکز به صورت عمده توزیع میگردد.

اکنون نام انتشارات پیام مهر عدالت با همکاری و پشتیبانی پیـام عدالت در کل ایران شناخته شده است که این امر را اول مدیون لطف خداوند متعال و دوم حمایت نمایندگان و فروشگاه های تحت پوشش ما می دانیم و در اینجا سالها همراهی شما را اجر می نهیم.

در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی مجدد، دست همه شما عزیزان را در جهت ارتقاء امر خدمت رسانی به گرمی می فشاریم و امیدواریم با راهنمایی های سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید .

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه